ساعت پخش سریال جواهری در قصر
متفرقه

ساعت پخش سریال جواهری در قصر در سال 1403 از شبکه تماشا

زمان پخش جواهری در قصر + تکرار

ساعت پخش سریال جواهری در قصر از شبکه تماشا در سال 1403 را برای شما مخاطبان سایت دیلی تک آماده نموده‌ایم.

سریال جواهری در قصر Jewel in the Palace، یک اثر درام، تاریخی کره‌ای به کارگردانی لی بیون هونگ است که در سال 2003 از ام‌بی‌سی پخش شده است. در این سریال لی یونگ ئه، ایم هو و جی جین هی به ایفای نقش پرداخته‌اند.

سریال جواهری در قصر

داستان سریال بر اساس زندگی اولین پزشک زن دربار کره است. این سریال قطعاً قلب شما را لمس خواهد کرد و تحت تأثیر قرار می‌دهد. فلسفه قدیمی استقامت و مواجهه با هر چالشی، بزرگ یا کوچک، در این سریال به خوبی به نمایش درآمده است. لی یونگ ئه نقش یانگوم را بسیار خوب ایفا می‌کند. دیگر بازیگران نیز به همین اندازه خوب عمل می‌کنند. کسانی که نقش زنان بدخواه درباری را بازی می‌کنند، آن‌قدر متقاعدکننده هستند که لحظه‌ای فراموش می‌کنید که این فقط یک سریال است.

مطلب پیشنهادی: جدول پخش شبکه تماشا

خلاصه و نقد و بررسی سریال

این سریال بسیار بیشتر از یک برنامه آشپزی، و یک شاهکار است. داستان بسیار خوب نوشته شده است که به سختی می‌توان نقصی در آن پیدا کرد. در طول سریال، یانگوم با مشکلاتی مواجه می‌شود و راه‌حل‌هایی پیدا می‌کند. او همیشه در مشکلات است و با این حال موفق می‌شود از آنها بیرون بیاید. این در هر قسمت اتفاق می‌افتد. او همیشه ادامه می‌دهد و می‌جنگد؛ چیزی که باید از او بیاموزیم. درس دیگری که می‌آموزیم این است که وقتی سعی می‌کنید کسی را حذف کنید یا به او آسیبی برسانید، در نهایت خودتان آسیب خواهید دید. یک ضرب‌المثل فارسی می‌گوید چاه‌کن همیشه خودش در ته چاه است. هر بار که یکی از شخصیت‌ها سعی کرد به جانگ گوم آسیبی برساند یا او را حذف کند، او از آن به عنوان سوخت برای بازگشت و تقویت خود استفاده کرد؛ چیزی که باید از او بیاموزیم!

غذاهای نمایش داده شده در این سریال می‌توانند شما را به شدت به هوس بیاندازند. شگفت‌زده خواهید شد که هر غذا چه اهمیتی دارد و همه اینها چه معنایی دارند. دانش پزشکی که یانگوم در طول سریال به دست می‌آورد بسیار چشمگیر است، اما در برخی مواقع او را به دردسر می‌اندازد. او همیشه استقامت می‌کند و اوضاع را بهبود می‌بخشد.  این سریال قطعاً موفقیت بزرگی است. داستان سریال جواهری در قصر ، همانطور که دیگران نیز گفته‌اند، برای انواع مردم جذاب است. بسیار الهام‌بخش است و حاوی اطلاعات تاریخی و فرهنگی ارزشمندی است. ابتدا تردید داشتم که سریال یانگوم را تماشا کنم، فکر می‌کردم فقط یک برنامه آشپزی است، اما اکنون پس از اتمام سریال، می‌فهمم چقدر اشتباه می‌کردم.

زمان پخش جواهری در قصر

سریال جواهری در قصر چند قسمت است؟

سریال جواهری در قصر به صورت اورجینال در 54 قسمت و به صورت دوبله 70 قسمت تهیه شده است.

ساعت پخش سریال جواهری در قصر از شبکه تماشا

پخش سریال جواهری در قصر از شبکه تماشا آغاز شده است. ساعت پخش و تکرار این سریال از شبکه تماشا در سال 1403 را به شکلی دقیق و مطابق با نیازهای مختلف تماشاگران در سایت دیلی تک قرار داده‌ایم. زمان پخش جواهری در قصر در سال 1403 به این ترتیب است:

  • زمان پخش: ساعت 20:30

  • زمان تکرار: روز بعد ساعت 00:30 و 06:30 و 12:30

نظرات

نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *